fbpx

"קל לאכול בריא" - התכנית הדיגיטלית

לאכול בריא בקלות

בלי תסכול, בלי רעב ובלי לוותר על אוכל טעים

למה רובנו לא מצליחים לעשות שינוי תזונתי?​

pepper
carrot

כולנו כבר יודעים שחשוב לאכול בריא, אנחנו אפילו מאוד רוצים לאכול בריא.
אבל קשה לנו לעשות את הסוויצ' הזה. את המעבר.
לחלקנו קשה להביא את עצמנו להתחיל עם זה בכלל, וחלקנו אולי כבר עשינו משהו בנושא בעבר (ואולי אפילו כמה פעמים), אבל מהר מאוד נטשנו את הדרך, וחזרנו להרגלים הישנים והמוכרים שלנו.

זה קורה כי שיגעו אותנו כבר… יש כל כך הרבה שיטות תזונה, כל כך הרבה מידע זמין אינטרנט, שזה כבר עשה לנו בלגן בראש ואנחנו לא יודעים למי להקשיב.

ולמרות שיש לנו מידע (לפעמים יותר מדי) אנחנו לא יודעים איך ליישם אותו ביום-יום שלנו, ויש לנו כל כך הרבה אמונות שגויות בראש והרגלים ישנים שמזיקים לנו, וממש קשה לנו לעשות את הסוויצ' בראש.

איך בכל זאת מצליחים לאכול בריא? ​

כדי שזה יקרה, אנחנו צריכים לדאוג ל-3 דברים -

apple

להשיג את המידע הנכון

מידע בסיסי, נקי מאינטרסים, שיעשה לנו סדר (ושקט) בראש, שיעזור לנו להבין מה אנחנו עושים ואיך לעשות את זה נכון ושייתן לנו בטחון שאנחנו בדרך הנכונה

apple

לעזור לעצמנו ליישם

להשיג את הכלים הנכונים – איך להתארגן מראש בהתאם, איך להתנהג מחוץ לשגרה ולהכיר דרכים לקיצור תהליכים שייקלו עלינו ביום-יום

apple

לעשות שינוי מחשבתי

איך להתמודד עם אכילה רגשית, איך להתמודד עם תשוקה לאוכל, לעבור מאכילה בהיסח הדעת לאכילה מודעת, לשנות אמונות ישנות שתקועות לנו כבר שנים בראש 

כדי שכמה שיותר אנשים יוכלו לעשות את השינוי הזה בקלות, פיתחתי את התכנית הדיגיטלית "קל לאכול בריא" אחרי שנים של עבודה עם אנשים באופן פרטי ועשרות סדנאות והרצאות שהעברתי

"קל לאכול בריא" התכנית הדיגיטלית

לעשות את השינוי מהבית, בקצב שלך ובזמן שנוח לך

מדובר בתכנית און-ליין, שמעבירה אותך שלב אחר שלב, דרך מידע חשוב על התזונה שלנו, דרך כלים פרקטיים ליישום ודרך שינוי מחשבתי שעוזר לנו להתמיד.
התכנית הופכת את השינוי לדרך מהנה, כייפית וקלילה.
עושה סדר ומרכזת את כל המידע במקום אחד יחד עם כלים פרקטיים ליישום.

התכנית נותנת את העקרונות שעוזרים להישאר בתהליך הזה כמה שיותר זמן.
מועברת בצורה ברורה ובגובה העיניים. הכל מאוד ברור, תדעו בדיוק מה לעשות, כך שזה חוסך לכם המון זמן על ניסוי וטעייה, והמון אנרגיה בחיפוש תשובות באינטרנט או בספרים.

התכנית שעוזרת לך -

eggplant

מה בתכנית?

apple

נתחיל בבסיס ונבין את העקרונות בתזונה בריאה

מה לאכול כדי לחזק את הגוף, ממה רצוי להימנע או להפחית כדי למנוע מחלות וחסרים תזונתיים, איך ומתי לאכול כך שהאוכל יתעכל הכי טוב​

apple

נמשיך דרך כלים פרקטיים שעוזרים ליישם את העקרונות

איך לתכנן ולהתארגן מראש לשבוע שלם, איך לבנות תפריט אישי שאפשר להתמיד בו, איך עושים קניות נכון ואיך קוראים תוויות מזון, איך מקצרים תהליכים במטבח, איך אוכלים נכון גם מחוץ לבית​

apple

ונסיים דרך שינוי מחשבתי שעוזר להתמיד בשינוי

איך מתמודדים עם תשוקה לאוכל, איך מתגברים על אכילה רגשית, איך עוברים מאכילה בהיסח הדעת לאכילה מודעת, איך מתמידים לאורך זמן ואיך מתמודדים עם מוקשים ומחבלים שמפריעים לנו בדרך

pepper

הסילבוס המלא של התכנית

 • הקדמה - מתכוננים לשינוי

  איך מתחילים ומה חשוב לדעת ולעשות לפני השינוי התזונתי

 • יישור קו - המידע ה"יבש"

  הבסיס לתזונה נכונה - מה לאכול, ממה להימנע, איך ומתי לאכול

 • שיעור 1 - כלים כלים כלים

  איך מתכננים ומתארגנים מראש ואיך בונים תפריט מותאם אישית

 • שיעור 2 - כלים כלים כלים

  איך עושים נכון קניות, מאיזה תוספי מזון להיזהר ואיך מנביטים קטניות

 • שיעור 3 - כלים כלים כלים

  קיצורי דרך במטבח הבריא, שדרוג מתכונים לבריאים יותר

 • שיעור 4 - כלים כלים כלים

  איך אוכלים נכון מחוץ לשגרה - רחוק מהבית, במסעדות ובחופשה

 • שיעור 5 - מסביב לאוכל - עושים סוויצ' בראש

  איך מתמודדים עם תשוקה לאוכל ואכילה רגשית, עוברים מאכילה בהיסח הדעת לאכילה מודעת

 • שיעור 6 - היום שאחרי והצעד הבא שלך

  איך מתמודדים עם מוקשים ומחבלים, איך מתמידים לאורך זמן ומה עושים עכשיו

"אני נהנית מאורח החיים החדש שלי בפרט מ"השינוי" שהוא הכי משמעותי בחיי, בעיית העצירות!!! כ"כ הרבה שנים של סבל ותסכול, הייתי מקנאה באנשים שנכנסים לשירותים כאילו "מובן מאליו" חחח. לפעמים אני פשוט לא מאמינה! שאני חיה את החלום הזה, כ"כ סבלתי.. מגיל 9-10 לחיות כך, זה "הזוי". שנים של סבל , פשוט נעלמו , איזההההה כייף!!!"
אורלי
"החומרים שאת מעבירה לנו הם נר לרגליי ובזכותך אני שומרת על חיים בריאים שלי ושל משפחתי. הגוף שלי כולו מודה לך על כל החומרים אותם את משתפת."
אורית
"עזרת לי לחולל את אחד השינויים המשמעותיים בחיי בצורה נעימה, קלה יחסית – מה שלא הייתי יכולה לעשות אחרת. כשאני מסתכלת לאחור, עברו רק חודשיים, אבל ההרגשה היא כאילו זה מאז ומתמיד. במבט לאחור אני גם לא מאמינה איך הצלחתי לעשות את זה בצורה ברורה וחלקה יחסית. אני מרגישה הכי טוב מאז שאני זוכרת את עצמי בכל השנים האחרונות"
איה

למה תכנית דיגיטלית?

כי אפשר לחזור על התכנים שוב ושוב ולהטמיע את השינוי עמוק יותר, כי לא צריך לקבוע פגישות, לפנות זמן, לצאת מהבית, לחפש חניה, למצוא בייביסיטר וכו', כי אפשר להתקדם בקצב שהכי מתאים לכם, לגוף שלכם ולצרכים שלכם, כי זה מאפשר לי להוזיל עלויות, ולכם לשלם פחות 🙂

banana

איך זה עובד?

התכנית בנוייה מ-27 סרטונים קצרים המחולקים ל-6 שיעורים (שיעור בשבוע, למשך 6 שבועות), חומרים כתובים וקבצי עזר להדפסה, המכילים מידע מקיף, כלים ליישום יום יומי ומתכונים פשוטים. 
בכל שבוע יפתח שיעור (יישלח קישור במייל) והוא יישאר פתוח, כך שאפשר לחזור ולצפות בו כמה שרוצים.

מדובר בתכנית פרקטית שבנויה במטרה לעזור לך לאכול בריא בקלות ובמיידי.

אם אתם נמצאים בתחילת הדרך ורוצים להתחיל נכון,
אם אתם מבולבלים משפע המידע וכל השיטות והגישות השונות
ואם אתם לא יודעים מאיפה להתחיל
התכנית מתאימה לכם!

ההשקעה שלך בבריאות

כמה שווה לך לחסוך זמן על חיפוש מידע באינטרנט? 
כמה שווה לך לחסוך אנרגיה על שנים של ניסוי וטעייה?
כמה שווה לך להגיע לתוצאות מהר?

כמה כל זה שווה לך?

מחיר התכנית הוא רק

אבל!

בשבוע הקרוב בלבד יש 50% הנחה על התכנית!
מחיר התכנית עד יום חמישי 20/08 בחצות

ימים
שעות
דקות
שניות

להתחלת השינוי שלך יש למלא פרטים כאן למטה,
ולאחר התשלום אשלח לך גישה מיידית לשיעור הראשון

לבירורים או לתשלום בהעברה בנקאית

שלחו לי וואטסאפ ל- 054-4515248

בימים א'-ה'  בין השעות 10:00 – 16:00

או שלחו לי מייל בכל שעה ל-einat@einatnutrition.co.il

המלצות חמות מהתנור

broco

תמר: "אני כל כך שמחה על השינוי הזה"

אינה: "הצטרפתי ומשם הדרך היתה קלה ונוחה לשינוי"

עדנה: "נעלמה לי הכמיהה למתוק. שעבורי זה ממש נס!"

שלומית: "למדתי איך לנהל את האוכל ולא הפוך"

"עינת היקרה, התכנית מעולה בנויה נפלא . אני גומרת את ההלל על התכנית ועל מה שהשיעורים עשו לי. התכנית הזו עבורי היא כמו משב רוח רענן ומאיר עיניים. החלק החשוב בתכנית עבורי היה התכנון ההתארגנות וההדגמה שלך כמה פשוט לדאוג לעצמנו לאוכל בריא לשבוע ימים או יותר. אני נרגשת מאוד, והייתי חייבת לכתוב לך את המשוב הזה מיד ועכשיו. מה שנותר לי לומר לך הוא יישר כוח!!! ההסברים שלך פשוטים וברורים. אני יודעת שהמידע בנושאי בריאות הוא דינמי ומשתנה. אך העקרונות שהבאת כאן לעולם עומדים. תודה..."
"רציתי מ א ד להודות לך על הכל. השינוי שעשיתי הוא גדול לאין שיעור! ראשית, מצאתי שוב את תחושות הרעב והשובע שאבדתי שנים רבות כל כך... שנית, אוכלת ארוחת בקר שמעולם לא אכלתי, ואפילו לאחרונה-מקפידה לאכול עד שעה מהקימה! ועוד, למדתי להתארגן מראש ולהקפיד ולתכנן שיהיה עמי מספיק אוכל לימים מחוץ לבית. הצלחתי לעבור בשלום גם חופשה משפחתית בהולנד, והכי חשוב שכבר שבועות לא היה לי התקף זלילה מטורף. אין אין אין עליך! תמיד היתה לי תחושה שממך תבוא הישועה ואכן..."
"הצטרפתי לקורס כסקפטית לגמרי. מה לא ניסיתי וכמה כספים הוצאתי על מנת לרדת במשקל. העניין הוא שפעלתי לא בדרך הנכונה. תמיד ידעתי שעוד אמצא דרך שתעבוד לי. וחשבתי לעצמי שלא יכול להיות שהשם ברא אוכל משמין. עד שזכיתי להכיר אותך. כל החיים שלי השתנו בעקבות התכנית. התחלתי כל כך לאכול ולאהוב אוכל בריא. פתאום היה אפשר לאכול ולשבוע ולא להיות המון רעבה. בעקבות התכנית אני משתדלת שתמיד יהיה לי בתיק משהו בריא וטעים. או קונה כזה"

מי אני

הי, אני עינת שגיא. מדריכה לתזונה טבעית כבר יותר מ-10 שנים.

למדתי 3 שנים תזונה טבעית במכללת "רידמן".
אחרי לימודים של 3 שנים הייתי מאוד מתוסכלת.

היה לי ידע עצום על התזונה שלנו, אבל לא היה לי שמץ של מושג איך ליישם אותו.
אז התחלתי במרד.

במשך שנה אכלתי כל מה שידעתי שלא בריא. 
לא עניין אותי כלום. הוציאו לי את הרוח מהמפרשים.

יותר משנה הייתי ב"איבוד". לא ידעתי מה לעשות ולאן ללכת. וזה תסכל אותי.

עינת שגיא

בתהליך אימון שעשיתי חזרה לי התשוקה לאכול בריא ולמקצוע שכל כך אהבתי ללמוד. 
הבנתי שאני חייבת למצוא דרך שאני יכולה מצד אחד לאכול בריא ומצד שני לא לוותר על אורח החיים שלי ועל אוכל שאני אוהבת. אז עם הזמן פיתחתי לעצמי דרכים וכלים שעזרו לי ליישם את הידע שלי ביום יום. ממש להוריד אותו לקרקע.

בכלים האלה אני משתמשת עד היום, 
והם עזרו ועוזרים גם לי וגם למאות האנשים שעברו אצלי בתהליכי ליווי, בסדנאות והרצאות ובתכניות האינטרנטיות.
אלה הכלים שאני מלמדת בתכנית הזו.

עוד המלצות

pepper
אהבתי את הפשטות. העברה ברורה ונעימה של הידע. בעקר אהבתי את המסר האחרון שהיה מרגיע ומבחינתי " כל מילה זהב". נגעת בכל תחום רלוונטי. מאוד מאוד אהבתי את התכנית ונתרמתי רבות. אשמח להשתתף בתכניות אחרות שלך.
בזכות התוכנית (מאוד מעניינת) למדתי כיצד לתכנן נכון את השבוע, לקנות נבון (זה אפילו חסכוני) ולאכול נכון ובריא. חודש לאחר התוכנית אני מבשלת רק אוכל בריא ומגוון ובני משפחתי מאוד שמחים ונהנים מכך.
אני ממש גאה בעצמי על השינוי! התחלתי את התוכנית לאחר הנבטה של מידע ואת הכלים הפרקטים לשינוי נתנה התכנית שלך. קשה להסביר איך השפעת עלי לשנות כל כך הרבה הרגלי תזונה בתקופת התכנית.
"דרך אגב ביצעתי בדיקות דם רפואיות... הרופאה שלי התעלפה מהתוצאות המדהימות. עקב התזונה הנכונה הפסקתי עם הכדורים נגד כולסטרול ואחוז השומנים בדם ירד פלאים ונמצא במצב נורמאלי ."
"כבר חשבתי שאני יודעת הכול, כבר הייתי כל כך מקובעת בצורת המחשבה ה"דיאטטית" שכל השנים מאכילים אותנו בה במסגרות השונות, שהתהליך הזה ממש משנה לי את צורת החשיבה ופותח אותי לעולם חדש בריא ומרגש!"
טלי
"הורדתי מינוני תרופות (אלטרוקסין), עור הפנים שלי נראה יותר טוב, אין לי יותר נפילות סוכר ומצבי רעב. אני לא עייפה אחרי ארוחות, אני לא מרגישה רגשות אשמה אחרי יום עם הרבה מתוקים, אני מתכננת את היום והאוכל ולא מוצאת את עצמי עם פערי זמן בין הארוחות. אה, והורדתי 3 וחצי ק"ג!!"
קרן
"קרה משהו מדהים בגוף שלי... ההיקפים שלי הצטמצמו והגוף נראה חטוב מאי פעם... אני מאושרת וטוב לי. אני מתאהבת בדרך הטבעית הזאת כל יום יותר מיום אתמול, ומודה על שפע הפירות והירקות הדגנים הזרעים והאגוזים שמזינים את גופי ומשביעים אותי... תודה לך על שפתחת לי את הדלת אל העולם האמיתי של האכילה ואל השפע האינסופי של הטבע"
מדי
"עינת היקרה, איך מסכמים כברת דרך של היכרות? גיליתי אישה עם נתינה אדירה וידע עצום, שלומדת ומתעדכנת כל הזמן. מקצועיות ברמה גבוהה וכל החומרים שלך נשמרים אצלי כנכס יקר ורב משמעות. מלווה ומלמדת. חוכמה ורגישות, יצירתיות ופרקטיות והנגשה לכל סוגי האנשים שאיתם את עובדת. הידע שלך פתח לי עולם ומלואו ללמידה, לסקרנות ורצון להתחדש ולהתרענן. מודה לך על הלב הרחב שלך, על הנתינה שלך, על הרגישות שלך, על המקצועיות שלך, על האהבה לכולם והרצון לעשות את התהליך לקל יותר ופשוט יותר. אוהבת ומוקירה אותך!!"
עדנה
"התהליך שעשינו שינה לי את החיים בהרבה רמות! (בתור מי שכבר 7 שנים מחפשת "תרופה" לכאבי בטן..) גיליתי את הכוח של התזונה על הגוף ועל החיים בכלל. למדתי לא לפחד מהאוכל ולאכול בדיוק מה שאני צריכה. למדתי המון על המזון, מה לאכול איך ומתי, איך לבשל לעצמי איך לתכנן את הזמן מבחינת אכילה. גיליתי מזונות "חדשים", להקשיב לצרכים של הגוף וחוץ מזה יותר ערנות, אנרגיה, פחות כאבי בטן, שמחה. אני מגלה שעם תזונה מאוזנת ונכונה אני לא סובלת מכאבי בטן כמעט בכלל. לגבי המשקל- ירדתי את הרוב ואני מרוצה"
נועה
"המטרות העיקריות שלי היו להרגיש טוב עם עצמי ולאכול באופן מאוזן ובריא, להצליח להימנע מאכילה רגשית. התהליך עזר לי מאוד. כעת אני מרגישה הרבה יותר טוב מבחינה פיזית ועם עצמי וברורה לי הדרך שבה אני צריכה ללכת מבחינת אכילה. לפני התהליך הרגשתי אבודה והייתי מלאת כעס עצמי בגלל שבכל פעם מחדש נכשלתי והפעם נראה שאני אוכל להתמיד כי הדרך היא שפויה בנוסף לכך שהיא כמובן בריאה."
מיכל
"קיבלתי כלים מעשיים ומדויקים לחיי היום יום. אני יודעת מה לאכול, איך ומתי. מגוון טעים של מתכונים. מושלם!"
אילנה
"התוכנית הפכה את הכל לפשוט ונגיש יותר. היתרון הכי גדול של התוכנית היא שהיא מקיפה מאוד ומייתרת את התלות בליווי והדרכה. הכל כתוב, הכל מוסבר. את מודל קל ונוח לחיקוי. החומר היה מאורגן היטב - קומה שניה אחרי קומה ראשונה. זה הרבה יותר קל לביצוע ממה שחשבתי."
מיכל
"קיבלתי מהתכנית הרבה חומר למחשבה. . למדתי על שינויים קטנים ופשוטים שאפשר להתחיל מהם. היה כיף ומעשיר ואני בטוחה שאשתמש בכלים שרכשתי גם אם לא בכולם, לפחות בחלקם. מרגישה שעשיתי משהו טוב למען עצמי."
רונית
"הגעתי אלייך במקרה, ונרשמתי לתוכנית בהחלטה של רגע מהפרסום שקיבלתי, בלי לתכנן את זה לפני כן. אני ממש מאושרת על ההחלטה הזו. אני בטוחה שיהיו תקופות שבהן יהיה לי קשה לשמור על המסגרת הזו, אבל אני בטוחה שהבסיס תמיד יישאר."
תמר
"אני לומדת ומתמלאת השראה בכל שבוע מהשיעורים שאת שולחת. הם נפלאים, מעשירים ומאשרים, ומעודדים. על אף שבעניין תזונה בריאה אני די מומחית, זה תמיד תמיד מצליח לחדש לי או לרענן או לשפוך אור חדש או סתם להוות תזכורת נעימה"
"אני מיישמת את ההמלצות שלך ונהנית מתהליך הלמידה והיישום. גם בעלי והילדים אוהבים בדר"כ את האוכל הבריא, ובעיקר את העובדה שתמיד יש אוכל טרי בבית כולל מתוקים בריאים מאתר המתכונים שלך. המעבר הזה והחשק להמשיך הוא הרבה בזכותך. בזכות זה שאת לא שופטת רק מנסה לעזור."