fbpx

הקורס הדיגיטלי
להשתחרר ממעגל הדיאטות
שבעזרת המידע והכלים שבו עשרות אנשים כבר הגיעו למשקל מאוזן ללא מאמץ

בלי עיסוק אינסופי באוכל
בלי לחשב ביסים וקלוריות
ובלי שקילות

עכשיו במבצע
"דווקא עכשיו ולא אחרי החגים"
ב- 129 ש"ח בלבד!

ימים
שעות
דקות
שניות

או להמשך קריאה 

לא קל לרדת במשקל
ולשמור עליו מאוזן לאורך זמן

יש הרבה מוצרים ודיאטות בשוק המתיימרים להיות "הפתרון האולטימטיבי" לירידה במשקל. אבל, הם רק גורמים לנזקים חמורים ולפעמים בלתי הפיכים.

פעם, מי שרצו לרדת במשקל, פשוט אכלו פחות.
אבל מאז כבר למדנו שכשאוכלים פחות לא רק שזה לא מוביל לירידה במשקל בטווח הארוך, אלא גם מוביל להשמנת יתר ולנזקים בריאותיים.

דיאטות גורמות להשמנה

מכיוון שבדיאטות אנחנו מקטינים את כמויות האוכל, הגוף חושב שהוא במצב של סכנת הרעבה ומנסה לאזן את הירידה בכמויות המזון באמצעות האטה בקצב השריפה של המזון בגוף. בנוסף, הקטנת הכמויות, גורמת גם למצב תמידי של רעב ולהרגשה תמידית של חסר ותסכול, וכתוצאה גם להתקפי זלילה ללא שליטה או לאכילת מזונות מעובדים ושמנים

דיאטות גם מזיקות לבריאות

הן עלולות לפגוע בכליות כתוצאה מעודף חלבונים, הן עלולות לפגוע במאזן חומציות נוזלי הגוף, הן עלולות לגרום לחסרים תזונתיים, החל מאנמיה (חוסר ברזל) ועד לחולשת שרירים והפרעות בקצב הלב, הן עלולות לפגוע במערכת העצבים כתוצאה ממחסור בפחמימות (דיכאון וחרדות), הן עלולות לפגוע במערכת העיכול כתוצאה מחוסר בשומנים (מעצירות ועד חסימת צואה)

אז מה בכל זאת לעשות כשרוצים לרדת במשקל?

הדבר שהכי חשוב לעשות, הרבה לפני שמשנים את התפריט שלנו, הוא
קודם כל להשתחרר מכל מה שלימדו אותנו אי פעם על דיאטות וירידה במשקל.
כי כל עוד נמשיך לעשות את הטעויות שעשינו עד היום, לא יעזור לנו שום תפריט.

איך עושים את זה?

להבין

להבין

להבין לעומק איך דיאטות גורמות להשמנה, מה אנחנו עושים לא נכון ומה כן כדאי לעשות

לדעת

לדעת

לדעת מה הנזקים של הדיאטות בטווח הארוך ואיך להגן על הגוף שלנו בכל מחיר

לגלות

לגלות

לגלות איזה עוד סיבות יש להשמנה שאנחנו בכלל לא מודעים להן ולהעלות אותן למודעות כדי שנוכל להימנע מהן

להשתחרר

להשתחרר

להשתחרר מהאובססיה שיש לנו לגבי קלוריות ומשקל

כדי לעזור לכמה שיותר אנשים ליהנות ממשקל מאוזן וגוף בריא בלי עיסוק אינסופי באוכל, בלי לחשב ביסים וקלוריות ובלי שקילות

יצרתי את הקורס הדיגיטלי
"להשתחרר ממעגל הדיאטות"

שבו אני חושפת את כל הסיבות להשמנה ונותנת כלים איך להימנע מהן, מפרקת לגורמים את כל מה ש"האכילו" אותנו על משקל, קלוריות ודיאטות ונותנת את המפתח למשקל מאוזן לאורך זמן

הקורס עוזר לך -

מה הקורס כולל?

הנזקים בדיאטות

שיעור ראשון

למה דיאטות גורמות להשמנה 
ואיך הן מזיקות לגוף

סיבות להשמנה

שיעור שני

סיבות נוספות להשמנה
שאנחנו לא מודעים אליהן

האובססיה למשקל

שיעור שלישי

סיבות התנהגותיות להשמנה
והאובססיה עם המשקל

גורמים להשמנה

שיעור רביעי

טעויות תזונתיות שגורמות להשמנה

אמונות משמינות

שיעור חמישי

אמונות משמינות שהגיע הזמן להשתחרר מהן

גמילה ממתוקים

2 שיעורי בונוס

סוכר ומתוקים, תזונה ופעילות גופנית

ובנוסף - העקרונות המנצחים לתזונה נכונה ומשקל מאוזן

7 סרטונים קצרים שמחזירים אותנו לבסיס, למה שלא לימדו אותנו בבית הספר (והיו צריכים..), עם העקרונות בתזונה בריאה – מה לאכול כדי לחזק את הגוף, ממה רצוי להימנע או להפחית כדי למנוע מחלות וחסרים תזונתיים, איך ומתי לאכול כך שהאוכל יתעכל הכי טוב

quote (3)
"אומרים לי שרזיתי המון, ובמקרה השבוע מדדתי מכנס שהלכתי איתו לפני הרבה הרבה זמן, והצלחתי להיכנס אליו. הייתי בהלם! בעלי, גם הוא ירד. הוא אוכל טוב והוא שמח. עשינו שינוי ממש מטורף."
מאיה

ההשקעה שלך בתזונה נכונה ומשקל מאוזן

עכשיו במבצע "דווקא עכשיו ולא אחרי החגים"

258 ש"ח

129 ש"ח בלבד!

עד יום חמישי 22/09/22 בחצות

ימים
שעות
דקות
שניות

לוחצים על הכפתור למטה, משלמים ומיד מקבלים מייל עם קישור ופרטי גישה

מה אומרים מי שכבר נחשפו לתכנים?

quote (3)
"כבר חשבתי שאני יודעת הכול, כבר הייתי כל כך מקובעת בצורת המחשבה ה"דיאטטית" שכל השנים מאכילים אותנו בה במסגרות השונות, שזה ממש משנה לי את צורת החשיבה ופותח אותי לעולם חדש בריא ומרגש!"
טלי
quote (3)
"דיאטות ומפגשים עם דיאטניות בעברי גרמו לי להרגיש שאני לוקה בהפרעת אכילה. לספור ביסים, לקזז, להלקות את עצמי, לשנוא את חוסר השליטה כאשר נכנעים לפיתויים, שקילות אינסופיות, ומחשבות כפייתיות אינסופיות סביב האוכל. אני מרגישה שסופסוף הצלחתי להשתחרר מכל אלו. אפילו בעלי אמר לי השבוע שהוא מרגיש שאני כבר לא מתעסקת באוכל יותר מהבחינה הזו. זה כיף, שחרור גדול והקלה ענקית!"
quote (3)
"הרגשתי כל כך אומללה והייתי מלאה בכעס ושנאה עצמית ובתחושת כישלון כל כך הרבה זמן בגלל אינספור הניסיונות הכושלים של לרדת במשקל. ועכשיו יש לי תקווה. הכי חשוב שזה בריא ושפוי, משהו שנראה בהחלט שאוכל להתמיד בו. דרך אגב, כבר ירדתי קרוב ל -5 קילו."
מיכל
quote (3)
"שינית לגמרי את כל הצורה שאני חיה, ואפילו גם את הצורה שאני חושבת קצת, למרות שאת זה רבים וטובים ניסו ומנסים. בחיים לא ראיתי הרזיה כזו, שהיא לא ניכרת על המשקל, אלא רק בגוף."
quote (3)
"מאז שהתחלתי בשינוי אני מרגישה שאני מרזה ופחות מחפשת מתוקים ונשנושים ומרגישה כל בוקר שהגוף מתחזק יותר ויותר וזה ממש כיף... "
quote (3)
"בהריונות הקודמים שלי עליתי כל פעם כמעט 13 קילו...(וזה במסגרת שומרי משקל עם ספירת נקודות ,ואכילת מעדנים דיאטטיים של 0% שגם זה בלוף אחד גדול ומטעה) ההיריון הזה ברוך ה' עליתי עד עכשיו רק 4 קילו!! ואני אוטוטו נכנסת לחודש 9...זה רק מראה שיש תוצאות."
לירון
quote (3)
"זה כיף ובעיקר הקלה שלא צריך יותר מדי לספור ביסים, קלוריות ולחשב חישובים אינסופיים, אלא רק לזכור אילו רכיבים כדאי לאכול ולשלב אותם יחד. נראה לי שקצת למדתי לא לפחד מאוכל, שאם אוכל עוד כמה כפות אורז כי אני רעבה או עוד פרוסה אני לא אעלה מיד 10 קילו ויקרה אסון. זה מאוד מקל על התהליך."
quote (3)
"אני לא מרגישה שאני בדיאטה. אני פשוט מרגישה שאני על מסלול בריאות, וזה לא קרה לי עם אף דיאטה אחרת שעשיתי, עם או בלי מסגרת. כך שנושא המשקל בכלל לא מטריד אותי היום. אני כל הזמן "מקשיבה" למה שאת אומרת - שזה לוקח זמן וצריך להרגיל את הגוף למה שנכון לו."
quote (3)
"נפרדתי החודש מ 4 ק"ג.. שמחה וששון"
חנה
quote (3)
"התחלתי מ- 74 ועכשיו אני 71 תוך חודש ואני לא רעבה אף פעם..."
עדן
quote (3)
"עד כה עבר חודש וסוף סוף יש ירידה 4 ק"ג"
מ'
quote (3)
"בלי לשים לב וכמובן מבלי להתאמץ אפילו ירדתי 3 קילו"
א'
quote (3)
"שמחה מאוד לראות תוצאות במשקל ולספר לחברים על אוכל בריא"
מירית
quote (3)
"במספר שמופיע על המאזניים יש שתי ספרות בלבד, כבר שנים לא זכיתי בכך"
רעיה
quote (3)
"דרך אגב ירדתי קרוב ל -5 קילו מאז שהתחלנו שזה נפלא!"
מיכל
quote (3)
"אתמול גיליתי שחזרתי למשקלי מהשרות הצבאי"
שולי

מי אני?

עינת שגיא

אני עינת שגיא – מדריכה לתזונה טבעית. למדתי 3 שנים תזונה טבעית במכללת "רידמן". בשנים האחרונות עזרתי כבר לאלפי אנשים להרגיש מצוין, להיפטר מכאבי ראש, כאבי בטן, משקל עודף, סוכרת, עצירויות, בעיות נשימה, לחץ דם ועוד הרבה – בעזרת שילוב של תזונה בריאה בחיי היום יום בקלות, מבלי לעשות שמיניות באוויר.

אני לא מאמינה במזונות-על, בתוספי תזונה ובמכשירים יקרים, אני מאמינה בתזונה טבעית ולא מעובדת, במה שנותן לנו הטבע. כי הגוף שלנו יודע בדיוק מה טוב לו, ומה הוא צריך כדי להתחזק ולהיבנות.

עברתי בעצמי את התהליך לפני כמה שנים, כשבעקבותיו –

המיגרנות הכרוניות שלי נעלמו לגמרי
אני ישנה טוב בלילות
ערכי הברזל שלי עלו והתאזנו
ערכי הכולסטרול שלי ירדו והתאזנו
על הדרך נפטרתי מ-15 קילו מיותרים!

אני יודעת שאנחנו לא חיים בבועה, לא חיים על אי בודד, ולא חיים על עץ באיזה מושב בצפון הרחוק. אני בחורה עירונית. נולדתי וגדלתי בחיפה וכבר קרוב ל-25 שנה גרה בתל אביב ואזור המרכז, ואוהבת את זה!

מצד אחד, אני רוצה לשמר את אורח החיים שלי, ומצד שני אני רוצה לשפר את איכות החיים ולאכול בריא יותר. ולכן, הגישה שלי היא שאוכל בריא צריך להשתלב בחיים שלנו, ואנחנו לא צריכים לשנות את החיים מקצה לקצה רק כדי לאכול בריא יותר. לא צריך לעשות שמיניות באוויר כדי לאכול בריא. הכל נמצא לנו מתחת לאף. אצל הירקן, או במכולת השכונתית. זו הסיבה גם שרוב הכלים שאני נותנת, הם פשוטים, פרקטיים וקלים מאוד ליישום ביום-יום העמוס והלחוץ שלנו.