fbpx

להחזיר את האנרגיה לחיים,
למנוע חסרים ולהרגיש מצוין

ב-5 שבועות בלבד!

למה רובנו לא מצליחים לעשות שינוי תזונתי?

כולנו כבר יודעים שחשוב לאכול בריא, אנחנו אפילו מאוד רוצים לאכול בריא.
אבל קשה לנו לעשות את הסוויצ' הזה. את המעבר.
לחלקנו קשה להביא את עצמנו להתחיל עם זה בכלל, וחלקנו אולי כבר עשינו משהו בנושא בעבר (ואולי אפילו כמה פעמים), אבל מהר מאוד נטשנו את הדרך, וחזרנו להרגלים הישנים והמוכרים שלנו.

למה זה קורה?

אולי כי אנחנו פוחדים לוותר על אוכל שאנחנו אוהבים,
אולי כי אנחנו חוששים שבישול בריא יגזול מאיתנו יותר מדי זמן (שאין לנו!),
ואולי זה כי אנחנו פשוט לא יודעים מה לעשות כדי לגרום לזה לקרות.

לא משנה מה הסיבה, אנחנו נשארים במקום ולא עושים שינוי.
ואז אנחנו כועסים על עצמנו, מתבאסים, שופטים ומבקרים את עצמנו.

אז מה עושים?

איך בכל זאת גורמים לזה לקרות?

כדי להצליח אנחנו צריכים שני דברים -

לעזור לעצמנו ליישם

ללמוד איך להתארגן מראש בהתאם, ללמוד איך להתנהג במצבים מחוץ לשגרה (בחופשה, במסעדה, מחוץ לבית וכו'), ללמוד דרכים לקצר תהליכים במטבח, וכו'

להתמודד גם ברמה המנטאלית

ללמוד איך להתמודד עם אכילה רגשית, ללמוד איך להתמודד עם תשוקה לאוכל, לעבור מאכילה בהיסח הדעת לאכילה מודעת, ללמוד איך משנים אמונות ישנות ועוד..

וזה בדיוק מה שאני מלמדת בתכנית "קל לאכול בריא"

"קל לאכול בריא" - התכנית האינטרנטית

לעשות את השינוי מהבית, בקצב שלך ובזמן שנוח לך​

מדובר בתכנית אינטרנטית, שמסבירה צעד אחר צעד מה כדאי לעשות, ומכילה כלים פרקטיים שעוזרים ליישם את ההמלצות ביום יום ולהפוך את השינוי לדרך מהנה, כייפית וקלילה.

תכנית שמרכזת את כל המידע במקום אחד יחד עם כלים פרקטיים ליישום.
תכנית שנותנת את הכלים והעקרונות שעוזרים להישאר בתהליך הזה כמה שיותר זמן.
תכנית שמכילה מידע פרקטי ומועברת בצורה ברורה ובגובה העיניים. הכל מאוד ברור, תדעו בדיוק מה לעשות, כך שזה חוסך לכם המון זמן בניסוי וטעייה.
תכנית שחוסכת לכם המון אנרגיה בחיפוש תשובות באינטרנט או בספרים.

למה תכנית אינטרנטית?

כי אפשר לחזור על התכנים שוב ושוב ולהטמיע את השינוי עמוק יותר
כי לא צריך לקבוע פגישות, לפנות זמן, לצאת מהבית, לחפש חניה, למצוא בייביסיטר וכו'
כי אפשר להתקדם בקצב שהכי מתאים לכם, לגוף שלכם ולצרכים שלכם,
כי זה מאפשר לי להוזיל עלויות, ולכם לשלם פחות 🙂

איך זה עובד?

התכנית בנוייה מ-24 סרטונים המחולקים ל-5 שיעורים (5 שבועות), עם ידע מקיף וקבצי עזר להדפסה. בכל שבוע יפתח לכם שיעור והוא ישאר פתוח עבורכם, כך שתוכלו לחזור ולצפות בו כמה שתרצו.

מדובר בתכנית מעשית שנותנת לכם את כל המידע הנחוץ כדי לעשות את השינוי ואת הכלים הפרקטיים ליישום ביום יום.

מה אגלה לך בתכנית?

  • איך ליהנות תמיד מאוכל בריא מגוון וטעים
  • איך מגיעים למצב שיש במקרר אוכל בריא וטעים כל השבוע בשעתיים בלבד
  • איך אוכלים ארוחות זריזות בריאות וטעימות כל יום בלי לבזבז זמן מיותר
  • איך נהנים מהאוכל שאנחנו אוהבים וגם אוכלים בריא מבלי לוותר על הטעם
  • איך מתמידים לאורך זמן ולא חוזרים לדפוסים מכשילים
  • איך מצמצמים משמעותית את זמן ההתעסקות עם האוכל והמטבח
  • איך נהנים מאוכל בריא וטעים גם מחוץ לבית, במסעדות, בחופש, בעבודה
  • איך נפטרים מהתשוקה למתוק באופן טבעי וללא מאמץ!
  • איך משפרים אנרגיה וחיוניות ומונעים מחלות בעתיד
  • ועוד הרבה...

ההשקעה שלך בבריאות

המחיר הוא 3 תשלומים של 297 ש"ח בלבד!

המלצות חמות מהתנור

מה מספרים משתתפים בתכנית

"עינת היקרה, הקורס מעולה בנוי נפלא . אני גומרת את ההלל על הקורס ועל מה שהשיעורים עשו לי. הקורס הזה עבורי הוא כמו משב רוח רענן ומאיר עיניים. החלק החשוב בקורס עבורי היה התיכנון ההתארגנות וההדגמה שלך כמה פשוט לדאוג לעצמנו לאוכל בריא לשבוע ימים או יותר. אני נרגשת מאוד, והייתי חייבת לכתוב לך את המשוב הזה מיד ועכשיו. מה שנותר לי לומר לך הוא יישר כוח!!! ההסברים שלך בסירטוני הוידאו והשמע פשוטים וברורים. אני יודעת שהמידע בנושאי בריאות הוא דינמי ומשתנה. אך העקרונות שהבאת כאן לעולם עומדים. תודה..."
"רציתי מ א ד להודות לך על הכל. השינוי שעשיתי הוא גדול לאין שיעור! ראשית, מצאתי שוב את תחושות הרעב והשובע שאבדתי שנים רבות כל כך... שנית, אוכלת ארוחת בקר שמעולם לא אכלתי, ואפילו לאחרונה-מקפידה לאכול עד שעה מהקימה! ועוד, למדתי להתארגן מראש ולהקפיד ולתכנן שיהיה עמי מספיק אוכל לימים מחוץ לבית. הצלחתי לעבור בשלום גם חופשה משפחתית בהולנד והכי חשוב שכבר שבועות לא היה לי התקף זלילה מטורף אין אין אין עליך! תמיד היתה לי תחושה שממך תבוא הישועה ואכן..."
"הצטרפתי לקורס כסקפטית לגמרי. מה לא ניסיתי וכמה כספים הוצאתי על מנת לרדת במשקל. העניין הוא שפעלתי לא בדרך הנכונה. תמיד ידעתי שעוד אמצא דרך שתעבוד לי. וחשבתי לעצמי שלא יכול להיות שהשם ברא אוכל משמין. עד שזכיתי להכיר אותך. כל החיים שלי השתנו בעקבות הקורס. התחלתי כל כך לאכול ולאהוב אוכל בריא. פתאום היה אפשר לאכול ולשבוע ולא להיות המון רעבה. בעקבות הקורס אני משתדלת שתמיד יהיה לי בתיק משהו בריא וטעים. או קונה כזה"

מי אני?

אני עינת שגיא – מדריכה לתזונה טבעית. למדתי 3 שנים תזונה טבעית במכללת "רידמן".
בשנים האחרונות עזרתי כבר לאלפי אנשים להרגיש מצוין, להיפטר מכאבי ראש, כאבי בטן, משקל עודף, סוכרת, עצירויות, בעיות נשימה, לחץ דם ועוד הרבה – בעזרת שילוב של תזונה בריאה בחיי היום יום בקלות, מבלי לעשות שמיניות באוויר.

אני לא מאמינה במזונות-על, בתוספי תזונה ובמכשירים יקרים, אני מאמינה בתזונה טבעית ולא מעובדת, במה שנותן לנו הטבע. כי הגוף שלנו יודע בדיוק מה טוב לו, ומה הוא צריך כדי להתחזק ולהיבנות.

עברתי בעצמי את התהליך לפני כמה שנים, כשבעקבותיו –

המיגרנות הכרוניות שלי נעלמו לגמרי
אני ישנה טוב בלילות
ערכי הברזל שלי עלו והתאזנו
ערכי הכולסטרול שלי ירדו והתאזנו
ועל הדרך נפטרתי מ-15 קילו מיותרים!

אני יודעת שאנחנו לא חיים בבועה, לא חיים על אי בודד, ולא חיים על עץ באיזה מושב בצפון הרחוק. אני בחורה עירונית. נולדתי וגדלתי בחיפה וכבר קרוב ל-25 שנה גרה בתל אביב ואזור המרכז, ואוהבת את זה!

מצד אחד, אני רוצה לשמר את אורח החיים שלי, ומצד שני אני רוצה לשפר את איכות החיים ולאכול בריא יותר. ולכן, הגישה שלי היא שאוכל בריא צריך להשתלב בחיים שלנו, ואנחנו לא צריכים לשנות את החיים מקצה לקצה רק כדי לאכול בריא יותר. לא צריך לעשות שמיניות באוויר כדי לאכול בריא. הכל נמצא לנו מתחת לאף. אצל הירקן, או במכולת השכונתית. זו הסיבה גם שרוב הכלים שאני נותנת, הם פשוטים, פרקטיים וקלים מאוד ליישום ביום-יום העמוס והלחוץ שלנו.

"החומרים שאת מעבירה לנו הם נר לרגליי ובזכותך אני שומרת על חיים בריאים שלי ושל משפחתי. הגוף שלי כולו מודה לך על כל החומרים אותם את משתפת."
אורית
"אני נהנית מאורח החיים החדש שלי בפרט מ"השינוי " שהוא הכי משמעותי בחיי, בעיית העצירות!!! כ"כ הרבה שנים של סבל ותסכול, הייתי מקנאה באנשים שנכנסים לשירותים כאילו "מובן מאליו" חחח. לפעמים אני פשוט לא מאמינה! שאני חיה את החלום הזה, כ"כ סבלתי.. מגיל 9-10 לחיות כך, זה "הזוי" . שנים של סבל , פשוט נעלמו , איזההההה כייף!!!"
אורלי
"עזרת לי לחולל את אחד השינויים המשמעותיים בחיי בצורה נעימה, קלה יחסית – מה שלא הייתי יכולה לעשות אחרת. כשאני מסתכלת לאחור, עברו רק חודשיים, אבל ההרגשה היא כאילו זה מאז ומתמיד. במבט לאחור אני גם לא מאמינה איך הצלחתי לעשות את זה בצורה ברורה וחלקה יחסית. אני מרגישה הכי טוב מאז שאני זוכרת את עצמי בכל השנים האחרונות"
איה
"קיבלתי כלים מעשיים ומדויקים לחיי היום יום. יודעת מה לאכול, איך ומתי. מגוון טעים של מתכונים. מושלם!"
אילנה
"התוכנית הפכה את הכל לפשוט ונגיש יותר. היתרון הכי גדול של התוכנית היא שהיא מקיפה מאוד ומייתרת את התלות של בליווי והדרכה. הכל כתוב, הכל מוסבר. את מודל קל ונוח לחיקוי. החומר היה מאורגן היטב- קומה שניה אחרי קומה ראשונה. זה הרבה יותר קל לביצוע ממה שחשבתי."
מיכל
"קיבלתי מהתכנית הרבה חומר למחשבה. מתכונים שחלקם ממש בא לי לנסות להכין. למדתי על שינויים קטנים ופשוטים שאפשר להתחיל מהם. היה כיף ומעשיר ואני בטוחה שאשתמש בכלים שרכשתי גם אם לא בכולם, לפחות בחלקם. מרגישה שעשיתי משהו טוב למען עצמי."
רונית
"כבר חשבתי שאני יודעת הכול, כבר הייתי כל כך מקובעת בצורת המחשבה ה"דיאטטית" שכל השנים מאכילים אותנו בה במסגרות השונות, שהתהליך הזה ממש משנה לי את צורת החשיבה ופותח אותי לעולם חדש בריא ומרגש!"
טלי
"הורדתי מינוני תרופות (אלטרוקסין), עור הפנים שלי נראה יותר טוב, אין לי יותר נפילות סוכר ומצבי רעב. אני לא עייפה אחרי ארוחות, אני לא מרגישה רגשות אשמה אחרי יום עם הרבה מתוקים, אני מתכננת את היום והאוכל ולא מוצאת את עצמי עם פערי זמן בין הארוחות. אה, והורדתי 3 וחצי ק"ג!!"
קרן
"קרה משהו מדהים בגוף שלי... ההיקפים שלי הצטמצמו והגוף נראה חטוב מאי פעם... אני מאושרת וטוב לי. אני מתאהבת בדרך הטבעית הזאת כל יום יותר מיום אתמול, ומודה על שפע הפירות והירקות הדגנים הזרעים והאגוזים שמזינים את גופי ומשביעים אותי... תודה לך על שפתחת לי את הדלת אל העולם האמיתי של האכילה ואל השפע האינסופי של הטבע"
מדי
"עינת היקרה, איך מסכמים כברת דרך של היכרות? גיליתי אישה עם נתינה אדירה וידע עצום, שלומדת ומתעדכנת כל הזמן. מקצועיות ברמה גבוה וכל החומרים שלך נשמרים אצלי כנכס יקר ורב משמעות. מלווה ומלמדת. חוכמה ורגישות, יצירתיות ופרקטיות והנגשה לכל סוגי האנשים שאיתם את עובדת. הידע שלך פתח לי עולם ומלואו ללמידה, לסקרנות ורצון להתחדש ולהתרענן. מודה לך על הלב הרחב שלך, על הנתינה שלך, על הרגישות שלך, על המקצועיות שלך, על האהבה לכולם והרצון לעשות את התהליך לקל יותר ופשוט יותר. אוהבת ומוקירה אותך!!"
עדנה
"התהליך שעשינו שינה לי את החיים בהרבה רמות! (בתור מי שכבר 7 שנים מחפשת "תרופה" לכאבי בטן..) גיליתי את הכוח של התזונה על הגוף ועל החיים בכלל. למדתי לא לפחד מהאוכל ולאכול בדיוק מה שאני צריכה. למדתי המון על המזון, מה לאכול איך ומתי, איך לבשל לעצמי איך לתכנן את הזמן מבחינת אכילה. גיליתי מזונות "חדשים", להקשיב לצרכים של הגוף וחוץ מזה יותר ערנות, אנרגיה, פחות כאבי בטן, שמחה. אני מגלה שעם תזונה מאוזנת ונכונה אני לא סובלת מכאבי בטן כמעט בכלל. לגבי המשקל- ירדתי את הרוב ואני מרוצה"
נועה
"המטרות העיקריות שלי היו להרגיש טוב עם עצמי ולאכול באופן מאוזן ובריא, להצליח להימנע מאכילה רגשית. התהליך עזר לי מאוד. כעת אני מרגישה הרבה יותר טוב מבחינה פיזית ועם עצמי וברורה לי הדרך שבה אני צריכה ללכת מבחינת אכילה. לפני התהליך הרגשתי אבודה והייתי מלאת כעס עצמי בגלל שבכל פעם מחדש נכשלתי והפעם נראה שאני אוכל להתמיד כי הדרך היא שפויה בנוסף לכך שהיא כמובן בריאה."
מיכל
"הגעתי אלייך במקרה, ונרשמתי לתוכנית בהחלטה של רגע מהפרסום שקיבלתי, בלי לתכנן את זה לפני כן. אני ממש מאושרת על ההחלטה הזו. אני בטוחה שיהיו תקופות שבהן יהיה לי קשה לשמור על המסגרת הזו, אבל אני בטוחה שהבסיס תמיד יישאר. אילו היו נדרשות פגישות, לא הייתי עושה זאת לעולם."
תמר
"אני לומדת ומתמלאת השראה בכל שבוע מהשיעורים שאת שולחת. הם נפלאים, מעשירים ומאשרים, ומעודדים. על אף שבעניין תזונה בריאה אני די מומחית, זה תמיד תמיד מצליח לחדש לי או לרענן או לשפוך אור חדש או סתם להוות תזכורת נעימה"
"אני מיישמת את ההמלצות שלך ונהנית מתהליך הלמידה והיישום. גם בעלי והילדים אוהבים בדר"כ את האוכל הבריא, ובעיקר את העובדה שתמיד יש אוכל טרי בבית כולל מתוקים בריאים מאתר המתכונים שלך. המעבר הזה והחשק להמשיך הוא הרבה בזכותך. בזכות זה שאת לא שופטת רק מנסה לעזור."